bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Teli szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benedek Kata
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szabó Dezső sétány (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    hiányos a járda 2 helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt,elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Csíki-hegyek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fasorok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gajdov Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    1129-Bogdánfy utca - Neumann János utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laczkó Márton
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és fatövek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére