bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betegeskedő fa?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hurok utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Drégely utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Drégely utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rozoga fémkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fémkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kerékpárút minősége

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hídépítő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt fa ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dési Huber utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére