bejelentés
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Közkút nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó István
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hűvösvölgy (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Balassi Bálint utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Pad - de minek?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Kibelezett elektromos eszköz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Római part (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gazos, nehezen járható járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére