bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kelen Közösségi Kert, Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott roncs renszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bükköny utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szanto Istvan
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Alsóhatár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott járművek a Közvágóhíd téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Közvágóhíd tér (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1994-es kék Opel Corsa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gábor
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére