bejelentés
  • Megoldatlan
    8
    Megoldatlan
    8

    forgalmat zavaró növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Segesvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    0
    Megoldatlan
    0

    Száraz ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schmidt János
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Tenkes utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szeméthegy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gusztáv utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Nagymező utcai parkosítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Weiner Judit
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Nagymező utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kaszáló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Anonymus utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére