bejelentés
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elcsatolt magánparkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lezárt Városliget

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Zichy Mihály út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levágott ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Nővér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Veszélyes terepkerékpározás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Széher út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hermann Edina
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére