bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Felkötött cipő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Király utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Falragasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Október huszonharmadika utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gondozatlan padok a Várkerületben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ez ugye nem marad így?!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltai László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére