bejelentés
  • Megoldatlan
    7
    Megoldatlan
    7

    Tímár utca lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    9
    Megoldatlan
    9

    Hiányzó Poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Sérült fekvőrendőr...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Szürkebegy utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    11
    Megoldatlan
    11

    Veszélyes BKV megállóhely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lázár deák utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére