bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt járda az akna mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Labanc út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Poller félredobva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlap kiáll a keretéből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Vécsey utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Otthagyott törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Dániel út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Láng Endre utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére