Megoldott
2
Megoldott
2

Kiégett utcalámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Vadóc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldatlan
9
Megoldatlan
9

Pad hiány

Beküldés ideje:
Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
Gyöngyösi utca (XIII. kerület)
Megoldott
0
Megoldott
0

Valami más...

Beküldés ideje:
Beküldte: Régi Lakó
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Összefogás utca (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
1
Megoldott
1

Padok

Beküldés ideje:
Beküldte: Bardócz Csaba
Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Árpád utca (XIX. kerület, Kispest)
Megoldott
2
Megoldott
2

Hibás jelzőlámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Nagy Levente
Illetékes: Budapest Közút
Felsőcsatári köz (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
Megoldott
7
Megoldott
7

Leharcolt szellőző

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Margit körút (II. kerület)
Megoldatlan
8
Megoldatlan
8

Tájidegen virágárus

Beküldés ideje:
Beküldte: Lukács Máté
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldatlan
3
Megoldatlan
3

Érthetetlen figyelmeztetés

Beküldés ideje:
Beküldte: Lukács Máté
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Kamermayer Károly tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Hiányzó fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Lukács Máté
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Egy Hete Sötétségben

Beküldés ideje:
Beküldte: Bardócz Csaba
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére