Megoldott
1
Megoldott
1

BKK automata (Boráros)

Beküldés ideje:
Beküldte: O. Ida
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Le Marietta
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

Út a semmibe - hiányzó lépcső

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Cserhalom utca (XIII. kerület)
Megoldott
3
Megoldott
3

Nagybányai lépcső karbantartás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Nagybányai lépcső (II. kerület)
Megoldott
3
Megoldott
3

Megvárják míg beszakad?

Beküldés ideje:
Beküldte: John Smith
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Dankó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldott
4
Megoldott
4

Granciális javítások(?!)

Beküldés ideje:
Beküldte: Régi Lakó
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
517. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
1
Megoldott
1

padok

Beküldés ideje:
Beküldte: Morvai László
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
1
Megoldott
1

Hiányzó figyelmeztető tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Lipthay utca (II. kerület)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Morvai László
Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Hiányos akadálymentesítés

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Vizafogó utca (XIII. kerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

Jelzőgomb hiánya

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Váci út (XIII. kerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

Tabáni lépcső

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Pásztor lépcső (I. kerület, Várkerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Hiányzó piktogramok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Révész utca (XIII. kerület)
Megoldatlan
1
Megoldatlan
1

Kiálló aknafedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Egyéb szervezet
Révész utca (XIII. kerület)
Megoldatlan
16
Megoldatlan
16

Veszélyes kereszteződés

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére