Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

közvilágítás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
Pásztor utca
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

Szeméttenger a szentendrei Duna parton

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály (Szentendre)
Dunaparti kerékpárút
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

Alig pislákoló utcai lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
Mathiász utca
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Elkopott zebra felfestés

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Harkály utca
Megoldott
2
Megoldott
2

Tűzcsapból csöpögő víz

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
Kőzúzó köz
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

közvilágítás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
Vasvári Pál utca
Megoldatlan
0
Megoldatlan
0

nem égnek a lámpák

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
Vasvári Pál utca
  Vissza az oldal tetejére