Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

buszmegállóban rendszeresen lerakott lomok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
Türr István utca (IV. kerület, Újpest)
Megoldott
3
Megoldott
3

Otthagyott autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Csurgói út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Törött Futár képernyő

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth K.
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Nagybánya utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére