Megoldásra vár
3
Megoldásra vár
3

A betongyűrűt "kinőtte" a fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Madártetem

Beküldés ideje:
Beküldte: Jancsa András
Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
Megoldott
3
Megoldott
3

Tábla a zöldben

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére