Megoldatlan
3
Megoldatlan
3

több kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
1
Megoldott
1

Hiányzó szemetes kuka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Visegrádi utca (XIII. kerület)
Megoldásra vár
4
Megoldásra vár
4

Veszélyes faág

Beküldés ideje:
Beküldte: Vörös Gergely
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Lomis tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Lepukkant pálya

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
5
Válaszra vár
5

Helyet foglalja

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
Lövölde tér (VI. kerület, Terézváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

A törött autó körül rengeteg szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
Megoldott
1
Megoldott
1

Elhagyott törött autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
Megoldásra vár
7
Megoldásra vár
7

locsolás

Beküldés ideje:
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Táncsics Mihály utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Kidőlt poller

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Halott fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Padok lefestése

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

kondíció-park sarkán parkolnak

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
Bessenyei utca (XIII. kerület)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Hiányzó szemetesek

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Nefelejcs utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Kartonok

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldásra vár
4
Megoldásra vár
4

Lyukas csatornafedél a zöldben

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Hibás vízelvezetés

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: Budapest Közút
BudaPart (XI. kerület, Újbuda)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Tilosban

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
Fő utca (I. kerület, Várkerület)
Válaszra vár
3
Válaszra vár
3

Rengeteg bálványfa

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
Árasztó út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megint gondozatlan a járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Árasztó út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Megint nincs elég hely

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Bálványfa

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
4
Megoldott
4

Illegális hulladék

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Sérült oszlop

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
Kresz Géza utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Mindkét oldalon tilosban

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Gaz

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Budapest Budafoki út 187-189. A épület III. emelet (XI. kerület, Újbuda)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Játszótéren pad leszakadva

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hévízi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére