Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidobott fenyő

Beküldés ideje:
Beküldte: Csanádi György
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidobott fenyő

Beküldés ideje:
Beküldte: Csanádi György
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Újszász utca (XVI. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Információs tábla le van esve

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Csengettyű utca (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

szemét a Gellért-hegyen

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
Unnamed Road
Megoldott
1
Megoldott
1

Utcára dobált szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

eldobált szemét a Dunában

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
Vadevezős utca (XXIII. kerület, Soroksár)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

szemét a Duna-parton

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
Unnamed Road
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
Felső Duna part (XXIII. kerület, Soroksár)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
Unnamed Road
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szeméthegyek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
Unnamed Road
Megoldott
1
Megoldott
1

Eldugult lefolyó

Beküldés ideje:
Beküldte: Jakab Mátyás
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Múzeum körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szemétlerakat közforgalmú magánterületen

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lámpaoszlop ajtaja hiányzik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Megrongálódott jelzőlámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Óriási kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Rézsű utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

kiégett lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: m n
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Szent István utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lezárt híd

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Hűvösvölgyi út (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Tönkrement Telekomos közmű

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Berogyott Telekomos szekrény

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Grassalkovich út (XXIII. kerület, Soroksár)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Fedlap kiáll a járdából

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Batthyány utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére