Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Széttört csatornafedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Wagner Kriszta
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Gyűlöletbeszéd

Beküldés ideje:
Beküldte: Nagy T
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidőlt jelzőtábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Csia Márton
Illetékes: Budapest Közút
Bürök utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Kiegészítésre vár
1
Kiegészítésre vár
1

Zsókavár 45. Mellett gyülekező emberek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
Zsókavár utca (XV. kerület)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Hepehupás járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
Békásmegyer, Újmegyeri tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Járhatatlan a járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nem üzemel a világítás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nem működik a lámpa és pókhálós

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiégett

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nincs közvilágítás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nem lehet elférni a fa alatt

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiégett lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Locsolórendszer a járdát locsolja

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Iszonyú hangos a zene

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Sziget Kulturális Menedzser Iroda Zrt.
Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Beszakadt járda az akna mellett

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Labanc út (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiégett

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Graffitik

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FŐTÁV
Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

2 lámpa kiégett

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Egyéb szervezet
Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiégett neonok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Graffiti az árok szélén

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Kelemen László utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Graffiti

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Leesett kuka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Poller félredobva

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Botlásveszélyes járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lomis autógumi

Beküldés ideje:
Beküldte: Sz. V.
Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Úttest

Beküldés ideje:
Beküldte: Neogrády Anikó
Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Szemét

Beküldés ideje:
Beküldte: András Bognár
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére