Válaszra vár

Információs tábla

A Szentendrei buszállomáson, hónapok óta, nem működnek, az információs, táblák.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Volánbusz Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt. (Szentendre)

  • Kovács Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére