Megoldott

Szabadon lógó, járda fölé hajló vezeték

A Pásztor utca egy villanyoszlopáról legalább fél éve lóg le szabadon egy kábel, melynek biztosan nem volna szabad így a járda fölé hajolnia. Szeretném kérni e helyzet felülvizsgálatát és megoldását, a vezeték biztonságos rögzítését.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldottnak tekinthető, a kábel már nem lóg kontroll nélkül a járda fölé!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bilkei Balázs
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Bánáti Sverák utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elrozsdásodó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Vastagh György utca
  Vissza az oldal tetejére