Megoldott

Kimozdult, fellazult macskakövek (Pátriárka utca)

A Pátriárka utca és az Alkotmány utca találkozásánál kimozdult macskakő, mely megtalálható néhány lépéssel arrébb rakva. A képen látszik azonban az is, hogy a kimozdult követ övező macskakövek fellazultak, felújításra szorulnak.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-1684. sz. bejelentés (6379)

    Tisztelt Schneider Géza!

    Tájékoztatom, hogy a Városi Szolgáltató NZrt. még a héten javítani fogja a kimozdult macskaköveket.

    Üdvözlettel,
    ​Bana Renáta
    ​Szente...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés sajnos ismét aktuálissá vált, ugyanis a hiba kiújult, mint ahogyan az a bejelentéssel kapcsolatos fejleményben rögzítésre került.
    Kérem, hogy küldjék újra a bejelentést a Szentendrei Ügy...
  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész, köszönöm! :)
  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmilyen változást sem láttam, de hátha lesz még javulás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére