Megoldott

Balesetveszélyes útbeszakadás a Kun u.-ban

Szentendre, Kun u 4. sz előtt beszakadt az útburkolat. Másfél méter mély kráter keletkezett, mely az állandó esőzések miatt megtelt iszappal, így már nem csak balesetveszélyes, hanem közvetlen életveszélyt is jelenthet az esti órákban rossz közvilágításos családi házas övezetben.

Probléma helyszíne
Szentendre Kun u. 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Drávucz Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, a DMRV emberei megoldották a kérdést.
  • Drávucz Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a balesetveszélyes helyzet fokozódni látszik, a képek tanúsága szerint újra megsüllyedt a térkő alatti burkolat, bármikor teljesen beszakadhat.
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A DMRV helyreállította a csőtörést, az árok betakarásra került, az út helyreállítása folyamatban van.
    A végles munkálatok helyreállításáig szíves türelmét kérjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Drávucz Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére