Válaszra vár

Csőtörés

2018. Karácsony előtti napok óta, csőtörés van a 2000 Szentendre, Török Ignác utca és a Kálvária utca sarkán, melyet többször többen bejelentettünk a DMRV felé.
A problémát azóta sem oldották meg, sőt félő, hogy beszakad az úttest, mivel a gödör egyre nagyobb.

Annyi előrelépés történt, hogy az egyik gödör közelébe kitettek egy kivilágítatlan bólyát.
A víz azóta is folyamatosan folyik, ha megfagy nagyon balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Szentendre Török Ignác u. 15

Hozzászólások

  • DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az üzenetét megkaptuk, megkeresésének érdemi válaszadásáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    DMRV Zrt.
    Ügyfélkapcsolati Központ
    Ez egy automatikus válaszüzenet, kérjük erre ne válaszoljon!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)

  • Schenek Soma bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére