Megerősítésre vár

Pismány ABC buszmegálló utáni, egész sáv kátyú, repedés!

Pismány ABC buszmegálló utáni, egész sáv kátyú, repedés!

Probléma helyszíne
Szentendre Orgona u. 5

Hozzászólások

  • Kauroch Márton visszajelzésére vár.

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk Pest Vármegyei Igazgatósága 2 755 km-es úthálózatot kezel az 1988. évi I. törvény (a közúti közlekedésről), a 6/1998. (III. 11.) KHVM rendelet (az or
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Kauroch Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére