Megoldott

Barátság köz kátyú

FRISSÍTÉS 2024.01.31.:

"A kátyú, sajnos érintetlen :("

-----

Egyre nagyobb kátyú!

Probléma helyszíne
Szentendre Sztaravodai út 9

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a bejelentett úthibát javították.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kauroch Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a munka elvégzése 2024.05.31 -ig
    ütemezésre került, addig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Egyre nagyobb kátyú!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.31.: "A kátyú, sajnos érintetlen :(" ----- Egyre nagyobb kátyú!"-ra.

  • Kauroch Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyú, sajnos érintetlen :(
  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy a KÜ18-P/24-0006*.számú bejelentését szakterület készre
    jelentette.*

    *Üdvözlettel*

    *Major Magda*

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom,hogy a Sztaravodai út nem az Önkormányzat kezelésében
    tartózik hanem a Magyar Közúthoz ahová továbbítottuk bejelentését.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kauroch Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú hetek óta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Martinovics utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Besüllyedt, összetört utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muflon utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hibás aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Tambura utca
  Vissza az oldal tetejére