Válaszra vár

kresztáblák pár tíz-méteren belül ellenkező értelműek

Anonim Járókelő

Pomáz és Szentendre közt van egy 4-5 éve megépült bicigli út. A közút a csatolt térképen a "Szentendrei út/Dobogókői út" névvel szerepel.
E mellett közvetlenül (csak egy árok van köztük), ennek az északi oldalán fut a bicigli út.
A Szentendrei végénél van az Interspar. Ennek a parkolójához be és onnan ki is át kell hajtania az autósnak a kerékpár úton. Jelzőtáblák vannak kitéve, melyek jelzik az autósnak, hogy elsőbbséget kell adniuk a kerékpárosnak. Ez idáig rendben van, ám az, szerintem, nincs, hogy az Interspar kresz tábláitól kb. 50 méterrel máskép "fordul" az elsőbbség. It, ugyanis van egy nagy kapu (ipari) egy telepé. amiből a kihajtó gépjárműveknek nem kell elsőbbséget adniuk a kerekezőknek, legyen az gyerek vagy más olyan személy, akinek a kresz táblák ismerete nincs meg. Itt tehát a kerékpárosoknak van elsőbbségadás kötelező tábla kitéve mindkét oldalán a kapunak. Ezek közül az egyiket egy fa lombja benőtte teljesen, azaz nem észlelhető, baleset veszélyt jelent! A Pomáz felől kerekezők a két kerékpár utat levédő helyzet után 10-20 másodperc múlva az addig "megszokottól" ellenkező értelmű szabályzással találják szemben magukat! Szerintem ez is baleset veszélyt okozó helyzet. Kérem véleményüket, illetve ha ez hasonló az enyémhez, kérem segítségüket! (fotókat csatolok). Köszönöm: Balogh József

Probléma helyszíne
Szentendre Dobogókői út 5

Hozzászólások

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékletben csatolva küldjük korábban, a témában adott válaszunkat, melyet továbbra is fenntartunk.

    Üdvözlettel:

    Magyar Közút Nonprofit Zrt.
    Pest Megyei Igazgatóság
    Forgalomtechn
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kitört oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére