Megerősítésre vár

Szegedi utcai játszótér melletti közkút körüli tér rendbetétele

A Szegedi utcai játszótér észak-keleti végében van egy nyomós közkút. A kút körüli rész rendezetlen, a használat közben kifolyó víz miatt a kút közelében felázik a talaj, gyakran sár van.
Kérem megvizsgálni, hogyan lehetne rendbe tenni a kút környékét, és a vizsgálat eredményének megfelelően intézkedni szíveskedjenek.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 47 A

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit továbbítottunk az illetékes
    szakterület felé.
    A szakterület a mai napon készre jelentette a játszótér javítását.
    Tisztelettel
    Bognár Mari
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük fenti bejelentését amit továbbítottunk az illetékes
    szakterület felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szentendr
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére