Megoldott

Kifakult közlekedési tábla

A tábla teljesen kifakult, nem látható a rajta lévő jelzés a Budai úti ÖMV-kúttól a jobbra vezető kihajtóban

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Budai út 37

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tenger Ész hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták!
    Készre lehet állítani.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Tenger Ész visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Járókelő.hu!

    Az Ön által bejelentett problémát továbbítottam szakfelelős kollégáink felé, akik megteszik a szükséges intézkedést. Határidő december 31.

    Üdvözlettel,
    Dzsajáné Molnár Juliann
    ...
  • Tisztelt Járókelő.hu!

    Az Ön által bejelentett problémát továbbítottam szakfelelős kollégáink felé, akik megteszik a szükséges intézkedést.
    Határidő december 31.

    Üdvözlettel,
    Dzsajáné Molnár Julian
    ...
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Székesfehérvár Városgondnoksága válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az Ön által bejelentett problémát továbbítottam szakfelelős kollégáink felé, akik megteszik a szükséges intézkedést.
    Határidő december 31.

    Üdvözlettel,
    Dzsajáné Molnár Julianna...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Tenger Ész bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Kvassay Jenő út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fényterelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére