Megoldatlan

Beszakadt csatorna fedél

Székesfehérváron a Széna téri parkolónál az úton be szakadt egy csatorna fedél, és ezáltal rendkívül kártékony az autókra nézve.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Széna tér 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Székesfehérvár Városgondnoksága válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Üzenete megérkezett hozzánk, köszönjük, hogy megkereste cégünket!

    Munkatársaink rövidesen kivizsgálják az Ön által jelzett problémát és
    hamarosan válaszolunk felvetésére.

    Köszön...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Vlasits László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Palotai út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú-kátyú hátán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére