Válaszra vár

Elhagyott Mazda pickup a Homok soron

A Homok sor 6. előtt egy rendszám nélküli Mazda áll jó ideje. Kérem a tulajdonos felszólítását a releváns rendelet betartására.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Homoksor 6
Elhagyott Mazda pickup a Homok soron bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Fizel Zoltán elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Illyés József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpádföldi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére