Megoldott

Dölöngélő betonelemek

A Lövölde utcán a bringagyalog és a házak közötti egyik parkolóban egy oszlop és egy padka elem meg van dőlve, vissza kellene állítani őket.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Lövölde u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Hiányosságok pótolva
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszaásták az oszlopot. Köszönöm!
  • Barna Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik felét javították, a másikat nem.
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az egyik felét javították, a másikat nem.
  • Barna Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Székesfehérvár Városgondnoksága válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Szakfelelős kollégánk válasza az alábbi problémára:

    "Megnézem és még ma megrendelem a szükséges javításokat a megfelelő helyről. "

    Üdvözlettel,
    Dzsajáné Molnár Julianna
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Székesfehérvár Városgondnoksága"-ra.

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Trombitás út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére