Megoldott

Hiányzó háromszög

A Technika háza előtti téren a Millenniumi emlékjelről hiányzik egy márvány háromszög.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Rákóczi u. 25

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper lenne, ha az illetékes válaszolna és nem a médiából értesülnének a bejelentők a probléma megoldásáról.
  • Járókelő Admin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Admin hozzászólt a bejelentéshez.

  • Horváth Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    április 28. 12:00
    Kérdés: elkészül egyszer a szobor javítása????
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyszer csak elfogy az egész! 04-05 12:00
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 02. 16:00.
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Március 16-án.
  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Emlékmű"-ról "Egyéb"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Székesfehérvár Városgondnoksága"-ra.

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére