Megoldott

Felborult kerékpár tároló

Valami oknál fogva felborultak a kerékpár tárolók, igy használhatatlanok

Probléma helyszíne
Székesfehérvár Jávor Ottó tér

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Újra használható a tároló.
  • Botos Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállt a normál állapot.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Székesfehérvár Városgondnoksága"-ra.

  • Komáromi Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsit sűrű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Liget Sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére