Megoldott

Szétbarmolt szegély

Csak tippelek, de némelyik sofőr nem érzi a járműve méreteit, így hát beleakadnak a virágsziget szegélyébe. Bár az is kérdéses, hogy milyen jogon parkolnak fel a járda ezen szakaszán keresztül.

Probléma helyszíne
Székesfehérvár József Attila u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Admin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszakerültek a helyükre az elvándorolt elemek.
  • Járó Kelő visszajelzésére vár.

  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Szökésben...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is össze-vissza hevernek a szegély elemei.
  • Járó Kelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Székesfehérvár Városgondnoksága válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu Bejelentő!

    Az Ön által bejelentett problémát továbbítottam szakfelelős kollégáink felé, kik helyszínelés után megteszik a lehetséges és szükséges intézkedést.

    Üdvözlettel,
    Dzs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Székesfehérvár Városgondnoksága válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Üzenete megérkezett hozzánk, köszönjük, hogy megkereste cégünket!

    Munkatársaink rövidesen kivizsgálják az Ön által jelzett problémát és
    hamarosan válaszolunk felvetésére.

    Köszön...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Székesfehérvár Városgondnoksága

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Székesfehérvár Városgondnoksága"-ra.

  • Járó Kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére