Megoldott

Herman Ottó kollégium körüli szétkorhadt, hiányos kerítésmaradvány

FRISSÍTÉS - 2021.04.22.

Sajnos nem változott a helyzet. :(

----------

FRISSÍTÉS - 2021.03.31.

Semmi nem történt sajnos!

----------

A Herman Ottó kollégium körül egykor egy alacsony kerítés (inkább buktató) volt, kb. 50 cm magas beton oszlopokkal, közöttük pedig fa gerendával. Mára a gerendák nagy része (és velük az oszlopok is : pl.: a kollégium Temesvári körúti oldalán) eltűnt, ami megmaradt, az is korhadásnak indult, a beton oszlopok közül a legtöbb gerenda nélkül árválkodik a Fő fasor elején, csúfítva ezzel a zöldövezetet.
Kérem az illetékes szakembereket, hogy újítsák fel ezt a kis kerítés-sort, vagy szedjék fel az egészet, hogy újra szép és gondozott legyen a környék!
Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Szeged Temesvári krt. 52

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    2022 áprilisi Google utcakép alapján megoldott :)
  • T. László visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Közérdekű adatigénylés:
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZTE Szegedi Tudományegyetem

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan a helyzet :(
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZTE Szegedi Tudományegyetem

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS - 2021.03.31. Semmi nem történt sajnos! ---------- A Herman Ottó kollégium körül egykor egy alacsony kerítés (inkább buktató) volt, kb. 50 cm magas beton oszlopokkal, közöttük pedig fa gerendával. Mára a gerendák nagy része (és velük az oszlopok is : pl.: a kollégium Temesvári körúti oldalán) eltűnt...

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem változott a helyzet. :(
  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZTE Szegedi Tudományegyetem

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A Herman Ottó kollégium körül egykor egy alacsony kerítés (inkább buktató) volt, kb. 50 cm magas beton oszlopokkal, közöttük pedig fa gerendával. Mára a gerendák nagy része (és velük az oszlopok is : pl.: a kollégium Temesvári körúti oldalán) eltűnt, ami megmaradt, az is korhadásnak indult, a beton oszlopok közül...

  • T. László hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi nem történt sajnos! :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Herman Ottó Kollégium körül található zöld fa kerítés valamint a beton tartó elemek üzemeltetése az SZTE hatáskörébe tartozik mivel az ő területükön helyezkedik el.

    Tisztelettel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZTE Szegedi Tudományegyetem

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ról "SZTE Szegedi Tudományegyetem"-ra.

  • Tasnádi Márton elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Tasnádi Márton megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • T. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére