Megoldott

Letört pad

Anonim Járókelő

Letörték a padot a buszmegállóban

Probléma helyszíne
Szeged Vedres u. 15

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Turai Ildikó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelők! A letört paddal kapcsolatos bejelentést megkaptuk, és a bejelentést követően haladéktalanul intézkedtünk:
    2018. januárban kértünk be árajánlatot a javításra vonatkozóan. A megrende
    ...
  • Szente Réka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A bejelentéstől számított 1 év alatt nem oldódott meg a probléma
  • Szente Réka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "SZKT Szegedi Közlekedési Társaság"-ról "Szegedi Városkép és Piac Kft."-ra.

  • Nagy András hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Bejelentését továbbítottuk a fedett buszvárókat üzemeltető Szegedi Városkép és Piac Kft. felé.
  • Szente Réka elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKT Szegedi Közlekedési Társaság

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére