Válaszra vár

Eltűnt szemetes

Szegeden, a Boldogasszony sugárút és a Markovits Iván utca sarkáról eltűnt egy szemetes. Kérjük, pótolják! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Boldogasszony sgrt. 6

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Bartók tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felborult konténer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Móricz Gábor
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Kukorica utca
  Vissza az oldal tetejére