Megoldott

Megsérült folyóka

Szegeden, a Kölcsey és a Feketesas utca találkozásánál a folyóka megrongálódott. Kérjük, állítsák helyre! Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Feketesas u. 31

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A folyókarács helyreállítása megtörtént.

    Üdvözlettel
    Fridrik Imre
    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
    Közterület fenntartási divízió
    Útügyi ügyintéző
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Beszakadt akna fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Démász Áramhálózati Kft. (Szeged)
    Alsó-Nyomási sor
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szegedi Vízmű
    Korondi utca
  Vissza az oldal tetejére