Megerősítésre vár

Rozsdás villanypózna

Szegeden, a Bem utca és a Dobó utca sarkán áll egy rozsdás, omladozó, rossz állapotban lévő villanypózna. Kérjük, újítsák fel, mert jelenleg nem túl bizalomgerjesztő az állapota. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Bem u. 24

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Megkeresésére válaszul mellékelten küldjük tájékoztatásunkat. Esetleges további kérdésével forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz.

    Tisztelettel:
    MVM Next Energiakereskedelmi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Démász Áramhálózati Kft. (Szeged)

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Démász Áramhálózati Kft. (Szeged)"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Megsülyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI (Szeged)
    Boldogasszony sugárút
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs vízelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szeged Önkormányzata
    Csaplár Benedek utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült kapcsolószekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invinetwork (Szeged)
    Gőz utca
  Vissza az oldal tetejére