Megoldott

Leláncolt fa

Szegeden, a Bem utca 22/a szám előtt valaki évekkel ezelőtt rátett egy láncot a fára. A fa enélkül a használaton kívüli lánc nélkül is tud élni, így kérjük, szabadítsák ki a fogságból. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Szeged Bem u. 22

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük szépen a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A Bem u.22/a szám előtt található fáról a mai napon munkatársaink el távolították a láncot.

    Üdvözlettel:
    Danka Ágnes
    Adminisztrátor
    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
    Közterü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft."-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Borbás utcai fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Borbás utca
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leszakadt faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Bihari utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tuskómarás igény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SZKHT Szegedi Környezetgazdálkodási NKft.
    Gogol utca
  Vissza az oldal tetejére