bejelentések
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Széteső pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére