bejelentések
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Károly krt. fái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anikó Káplár
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút 13-15 (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    szétvert kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Dékán utca 1 (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Topánka utca 39-53 (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Parlagfű mindenhol!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P. Attila
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gázgyár utca 3
  Vissza az oldal tetejére