bejelentések
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hibás hangjelzés a zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    elhanyagolt parkok, utak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Úthiba a Fiumei úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldatlan
    14
    Megoldatlan
    14

    Veszélyes járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Laczkovich utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bél Mátyás utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Monostori út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére