bejelentések
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Összefirkált virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Madách Imre út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lesett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    33
    Megoldatlan
    33

    Leparkolt kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útban lévő tartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    13
    Megoldatlan
    13

    Leamortizálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hévizi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére