bejelentések
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pázmány Péter sétány 1/A (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    18
    Megoldatlan
    18

    Kátyú az átjáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Péterhalmi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    ? szemét? Csikk? Díszdézsa?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út 52-62
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Autók a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Bürök utca 49 (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bem rakpart 28 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére