Kukák a Technika háza és az OTP előtt
Az OTP és a Technika háza közötti kukák körül hajléktalanok mászkálnak és turkálnak benne mellé még a kukák büdösek is. Ma sikerült elkapni egy dolgozót aki az OTP mögött dolgozik állítása szerint a kukák Városüzemeltetéshez tartoznak 3 kuka van egyet használnak folyamatosan másik csak néha van használatban és van egy hátul a kapujuk mellett amit egyáltalán nem használ a városüzemeltetés. Szeretném kérni a kukák ketrecbe vagy tárolóba rakását ugyanis szerintem nem a legszebb látvány ahogy a hajléktalanok turkálnak benne vagy amikor hétvégén rendezvény van az emberek ezt lássák vagy érezzék.
Probléma helyszíne
Kecskemét Szabadság tér 5
Hozzászólások