bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsó határút (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét a kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Bornemissza utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helsinki úti felüljáró alatt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helsinki úti szervizút szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cházár András utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    megrongált fa keretek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csipak Attila
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére