bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akacfa viragja mindenutt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lom, kidobott hűtőszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület - FESZOFE Nonprofit Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyomos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Plútó utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zugló elhagyott gépjármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidőlőben lévő rozsdás kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ráby Mátyás utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére