bejelentések
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Clark Ádám téri zebrák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfelejtve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szegedi út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakás!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Sósmocsár út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betoncsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Rendszeresen tilosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Törökverő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére