bejelentések
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Aranyhal utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott roncs kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Vas utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Perényi Zsigmond utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hűvösvölgyi úti forgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére