bejelentések
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Építési hulladék

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kordon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Krisztina Veress
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betondarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére